Wyniki zawodów powiatowych 2015-2016

Zawody realizowane są przy pomocy finansowej Gminy Krosno

Rok szkolny  2015/2016

IMS  –  SZACHY DRUŻYNOWE :
1  miejsce     SP 6   Krosno
2  miejsce     SP 14 Krosno
3 miejsce      SP  8  Krosno
4 miejsce       SP 10 Krosno
5 miejsce       SP 15 Krosno
6 miejsce       SP  5 Krosno
7 miejsce       SP  3 Krosno
8 miejsce       SP  7 Krosno

GIMNAZJADA  –  SZACHY DRUŻYNOWE :
1 miejsce   G – 4  Krosno
2 miejsce   G – 3  Krosno
3 miejsce   G – 2-języczne Krosno
4 miejsce    G – 1  Krosno
5 miejsce    G – Katolickie Krosno

LICEALIADA  SZACHY DRUŻYNOWE :
1 miejsce  ZSP nr 5 Krosno
2 miejsce    II LO Krosno
3 miejsce   ZSP nr 1 Krosno
4 miejsce    I LO Krosno
5 miejsce   ZSP nr 4 Krosno
6 miejsce   ZSP nr 3 Krosno

GIMNAZJADA  –  UNIHOKEJ DZIEWCZAT :
1 miejsce     G- 4 Krosno
2 miejsce     G- Dwujęzyczne Krosno
3 miejsce     G- 1 Krosno
4 miejsce     G- 5 Krosno
5 miejsce     G- 2 Krosno
6 miejsce     G-3  Krosno
7 miejsce     G- Katolickie

GIMNAZJADA  –  UNIHOKEJ  CHŁOPCÓW:
1 miejsce    G – 2 Krosno

2 miejsce    G – 4 Krosno
3 miejsce    G – Katolickie Krosno
4 miejsce    G – 3 Krosno
5 miejsce    G – 1 Krosno
6 miejsce    G – 5 Krosno
7 miejsce    G – Dwujęzyczne Krosno

LICEALIADA  –  PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT :
1 miejsce     I  LO   Krosno
2 miejsce     ZSP 1  Krosno
3 miejsce    ZSP 4   Krosno
4 miejsce    MZS 5  Krosno
5 miejsce    ZSP  5  Krosno
6 miejsce    ZSP  2  Krosno

 LICEALIADA  –  PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW :
1 miejsce    ZSP 5  Krosno
2 miejsce    ZSP 4  Krosno
3 miejsce    I  LO    Krosno
4 miejsce    ZSP 1  Krosno
5 miejsce    MZS 5 Krosno
6 miejsce    II LO   Krosno

GIMNAZJADA  –  KOSZYKÓWKA  DZIEWCZĄT:
1 miejsce     G – 3  Krosno
2 miejsce     G – Dwujęzyczne Krosno
3 miejsce     G – 5  Krosno
4 miejsce     G – 4  Krosno

GIMNAZJADA  –  KOSZYKÓWA CHŁOPCÓW:
1 miejsce     G – Dwujęzyczne Krosno
2 miejsce     G – 4  Krosno
3 miejse       G – 3  Krosno
4 miejsce     G – Katolockie Krosno

IMS  –  PIŁKA RĘCZNA DZIEWCZĄT:
1 miejsce       SP  7  Krosno
2 miejsce       SP 15 Krosno
3 miejsce       SP 14 Krosno
4 miejsce       SP  8 Krosno
5 miejsce       SP  5 Krosno

IMS  –  PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW:
1 miejsce      SP  7 Krosno
2 miejsce      SP 14 Krosno
3 miejsce      SP 15 Krosno
4 miejsce      SP  3  Krosno
5-6 miejsca   SP 5 Krosno, SP 12 Krosno

LICEALIADA  –  PIŁKA SIATKOWA  DZIEWCZĄT:
1 miejsce    I LO  Krosno
2 miejsce    II LO Krosno
3 miejsce    ZSP nr 1 Kosno
4 miejsce    ZSP nr 2 Krosno
5 miejsce    ZSP nr 5  Krosno
6-7 miejsca : ZSP nr 4 Kosno , MZS nr 5 Krosno

LICEALIADA  –  PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW:
1 MIEJSCE    II  LO    Krosno
2 miejsce      I  LO    Krosno
3 miejsce     ZSP nr 4 Krosno
4 miejsce     ZSP nr 5  Krosno

LICEALIADA  –  KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW:
1 miejsce       I LO       Krosno
2 miejsce      ZSP nr 5 Krosno
3 miejsce      II LO      Krosno
4 miejsce      ZSP nr 1 Krosno
5 miejsce      ZSP nr 3 Krosno
6 miejsce      MZS nr 5 Krosno

LICEALIADA  –  KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT:
1 miejsce      ZSP nr 1 Krosno
2 miejsce       I LO    Krosno
3 miejsce       II LO   Krosno
4 miejsce      ZSP nr 4  Krosno
5 miejsce      ZSP nr 5  Krosno

IMS  –  KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT:
1 miejsce       SP nr 7   Krosno
2 miejsce       SP nr 14 Krosno
3 miejsce       SP nr 15 Krosno

IMS  –  KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW:
1 miejsce      SP nr   7  Krosno
2 miejsce      SP nr 15 Krosno

  GIMNAZJADA  –  PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW:
1  miejsce     Gimnazjum  Dwujęzyczne Krosno
2 miejsce      Gimnazjum  nr 4 Krosno
3 miejsce      Gimnazjum  nr 3  Krosno
4 miejsce      Gimnazjum  nr 1  Krosno
5 miejsce      Gimnazjum  nr 2  Krosno

GIMNAZJADA  –  PIŁKA SIATKOWA  DZIEWCZĄT:
1 miejsce    Gimnazjum  nr 3 Krosno
2 miejsce    Gimnazjum  nr 4 Krosno
3 miejsce    Gimnazjum  nr 2 Krosno