Wyniki zawodów powiatowych 2017-2018,2019-2020,2020-2021,2021-2022

Zawody realizowane są przy pomocy finansowej Gminy Krosno

Rok szkolny  2021/2022

IGRZYSKA DZIECI

    SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE :       

Dziewczęta :                                                                 Chłopcy :

                   Unihokej

       Dziewczęta                                                                                      Chłopcy
1. SP 5  Krosno                                                                                      1. SP  7 Krosno
2. SP 6  Krosno                                                                                      2. SP  6  Krosno
3. SP  7 Krosno                                                                                      3. SP 10 Krosno
4. SP 10 Krosno                                                                                     4. SP 14 Krosno
5. SP 14 Krosno                                                                                     5. SP  5  Krosno

 

                                                       Szachy  drużynowe

   1. SP 15 Krosno
   2. SP  6  Krosno 
   3. SP 14 Krosno
4. Katolicka SP Krosno
5. SP 10 Krosno
Tenis stołowy
Dziewczęta                                                                             Chłopcy
1. SP  6 Krosno                                                                                  1. SP 12 Krosno
2    ……………                                                                                        2. SP  8 Krosno
………………..                                                                                         3. SP  7 Krosno
………………                                                                                           4. SP  6 Krosno
…………………                                                                                        5. SP 10 Krosno 

 

                             Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

 

DYSCYPLINA: Indywidualne Mistrzostwa SZS w Lekkiej Atletyce

SZCZEBEL ZAWODÓW: POWIATOWE

TERMIN: 23.09.2021r

MIEJSCE: MOSIR KROSNO

ORGANIZATOR: SP Nr 6 Krosno

Startujące szkoły: SP Nr 3, SP Nr 5, SP Nr 6, SP Nr 7, SP Nr 10, SP Nr 14

WYNIKI ZAWODÓW:

 DZIEWCZĘTA:

 100 metrów:

  1. Klimczak Kinga       SP-14   45s
  2. Zbylut Samanta SP-10   71s
  3. Hebzda Amelia   SP-  3   80s

 300 metrów:

  1. Paradysz Antonina  SP- 6   39s
  2. Krochmal Lena        SP- 3   59s
  3. Nowak Agnieszka     SP-14   22s

  600 metrów:

  1. Foryś Wiktoria SP-  14   1:48.93
  2. Wajada Antonina         SP – 7     2:03.25
  3. Tatrzańska Natalia    SP-  6    2:12.52

     Skok w dal:

  1. Makoś Amelia      SP-  7   97m 
  2. Dmitruk jagoda  SP- 14   64m
  3. Więcek Gaja               SP -14   62m

    Skok wzwyż:
1.   Kociuba Martyna              SP- 5    130cm
2.   Mieczuk  Anna                  SP- 6    125 cm
3.  
Podkul Sandra                     SP- 5     120cm

    Pchnięcie kulą:

  1. Błachaniec Amelia SP-  7    50m
  2. Masłyk Dominika     SP-14   80m
  3. Dziekan Amelia           SP-14   50m

         CHŁOPCY:

 100 metrów:

  1. Jagiełło Maciej     SP-  6    46s
  2. Michna Karol       SP- 14   99s
  3. Skoczylas Igor      SP- 6     14s

300 metrów:
1.    Gancarz Filip                  SP-  7     46.30s
2.    Śmietana Adrian              SP- 14    51.06.s
3.    Biernacki Jakub               SP- 10    51.44s

 1000 metrów:

  1. Zajdel Maciej           SP-  5   3:36.77
  2. Gużkowski Wojciech SP- 14   3:39.46
  3. Wajda Emil        SP-14    3:53.79

Skok w dal :

  1. Mikulski Rafał           SP-  6   08m
  2. Długosz Wiktor    SP- 10   38m
    3. Goleń Kacper           SP-  7    4.16m

 Skok wzwyż:
1
.    Warchoł Dominik            SP-  3  150 cm
2.    Chudziński Konrad         SP-  6   140 cm
3.    Borowicz Kacper            SP-  5   140 cm

 Pchnięcie kulą :

  1.  Trybus Kacper                SP-  7    7.25 m
  2. Nowak Hubert                 SP- 10   6.45 m
  3. Ginalski Paweł                  SP-  6     6.30 m

Liczba uczestników : 93

                                                                           Sztafetowe biegi przełajowe   

    Dziewczęta                                                                                           Chłopcy

1. SP 15 Krosno                                                                                    1. SP 14 Krosno
2. SP 14 Krosno                                                                                    2. SP  7  Krosno
3. SP  7  Krosno                                                                                    3. SP  6  Krosno
4. SP 12 Krosno                                                                                    4. SP 12 Krosno

                                                                                          Unihokej

       Dziewczęta                                                                                      Chłopcy
1. SP  6  Krosno                                                                                     1. SP  5 Krosno
2. SP 14 Krosno                                                                                     2. SP  7  Krosno
3. SP 10 Krosno                                                                                     3. SP 10 Krosno
4. SP   5 Krosno                                                                                     4. SP   6 Krosno
5. SP   7 Krosno                                                                                    5. SP  14  Krosno

                                                                     Piłka nożna

       Dziewczęta                                                                                      Chłopcy
1. SP     Krosno                                                                                     1. SP 14 Krosno
2. SP     Krosno                                                                                     2. SP   3  Krosno
3. SP     Krosno                                                                                     3. SP   7 Krosno
4. SP     Krosno                                                                                     4. SP 15 Krosno
5.  …………………..                                                                                   5. SP   4 Krosno

                                                                     Szachy  drużynowe

   1. SP 15 Krosno
   2. SP  6  Krosno 
   3. SP 14 Krosno                                    

                                                                                    Tenis stołowy

Dziewczęta                                                                                      Chłopcy
1. SP  15 Krosno                                                                                 1. SP 14 Krosno
2. SP   6 Krosno                                                                                  2. SP   6 Krosno
3.   …………….                                                                                       3. SP  10 Krosno

                                                      LICEALIADA

                                                                        Sztafetowe biegi przełajowe   

    Dziewczęta                                                                                                            Chłopcy

1. ZS Naftowych Krosno                                                                                   1. ZS Mechanicznych Krosno
2. ZSP nr 2 Krosno                                                                                            2. ZS Budowlanych  Krosno
3.   I  LO  Krosno                                                                                                3. ZS Naftowych  Krosno
4.  II  LO  Krosno                                                                                                4.  I LO  Krosno
5. ZSP nr 1 Krosno                                                                                            5. ZSP nr 1 Krosno
6. ZS Elektrycznych Krosno                                                                             6. ZS Elektr.  Krosno
7. ZS Mechanicznych Krosno                                                                           7.  II  LO  Krosno
8.     ————-                                                                                                     8. ZSP nr 2 Krosno   

                                                                                      Szachy  drużynowe 

 1. ZS Elektrycznych  Krosno
 2.  I LO  Krosno
 3. ZS Naftowych Krosno
 4. ZS Budowlanych Krosno
 5. ZSP nr 1 Krosno

                                                                                                     Piłka  ręczna 

   Dziewczęta                                                                                                            Chłopcy

1.   I LO  Krosno                                                                                   1. ZS Elektrycznych Krosno
2.   II LO Krosno                                                                                   2.  LO MS Karpaty  Krosno
3.   ZSP nr 2 Krosno                                                                             3. ZS Budowlanych  Krosno
4.   ……………                                                                                          4.  I LO  Krosno